Sıkca Sorulan Sorular

 

Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Hızlı sipariş ve hızlı kargo için; Hafta içi Saat 15:00 kadar olan siparişleriniz  aynı gün kargoya verilmektedir.

Ürünle ilgili herhangi bir arıza durumunda nereye göndermeliyim?

Ürünün size teslim tarihinden itibaren ilk 30 gün içinde arızalı ürünleri voimoda.com.tr'a gönderebilirsiniz.

Ürün orijinal mi?

Sitemizde satılan ürünler kendi bünyemizde üretilen ürünleridir. Ürünler size orjinal kutusunda  ve faturası ile gönderilmektedir.

Ürün stokta var mı?

Satışta olan ürünler Voimoda'nın stoklarında bulunan ürünlerdir.

Bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

Teslimat adresimi değiştirmek istiyorum.

Sipariş formunda belirlediğiniz teslimat adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra teslimat adresi değişikliği yapılamaz.

Fatura bilgilerinde değişikliği yapmak istiyorum.

Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresinizde değişiklik yapılamaz.

Fatura teslimat adresimi değiştirmek istiyorum.

Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra fatura adresi değişikliği yapılamaz.

Siparişimde ki ürünü değiştirmek istiyorum.

Ürün değişim işlemi bu koşulda ancak siparişiniz tedarik sürecinde iken gerçekleştirilir. Ürün kargoya verildikten sonra ürün değişim işlemi yapılamaz.

Kargodaki siparişimi iptal etmek istiyorum.

Sipariş iptali sadece ürünleriniz tedarik sürecinde iken yapılabilmektedir. Kargoda bulunan ürününüz için iade işlemi gerçekleştirilemez.

Kargodaki siparişimi iptal etmek istiyorum.

Sipariş iptali sadece ürünleriniz tedarik sürecinde iken yapılabilmektedir. Kargoda bulunan ürününüz için iade işlemi gerçekleştirilemez.

 Aynı siparişimde ki farklı ürünlerin farklı adreslere teslim edilmesini istiyorum.

Siparişleriniz de tek bir teslimat adresi kaydı alınabilmekte olup aynı siparişte bulunan farklı ürünler farklı teslimat adreslerine teslim edilememektedir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.

Siparişim bana ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı teslimat bölgenize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi Kargo firmanızdan alabilirsiniz.

Siparişimin belirli bir saat aralığında teslim edilmesini istiyorum.

Siparişleriniz için kargo teslimatı tercihinde bulunduysanız teslimat saati belirleyememekteyiz. Teslimatlar kargo firmasının çalışma saatleri içinde size teslim edilecektir.

Kargo kutum boş/hatalı çıktı.

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun eksik ya da yanlış gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü, bu tutanak ile birlikte Voimoda'ya geri gönderebilirsiniz.

Hasarlı ürün gönderilmiş.

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü, bu tutanak ile birlikte Voimoda'ya geri gönderebilirsiniz.

İade ürünü hangi adrese göndermeliyim?

Dayko Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 

Evren Mahallesi İstiklal Caddesi 8. Sokak No:66 34212 BAĞCILAR İSTANBUL